0174-420383 info@koornneef.nl
Koornneef

Voor een professionele uitstraling

Welkom bij Koornneef

Wij zijn sinds 1996 specialist op drie vlakken: kerstpakketten, relatiegeschenken én bedrijfskleding. Ons doel is om te zorgen dat jouw medewerkers een kerstpakket krijgen waar ze blij van worden, dat jouw relatiegeschenken passen bij jouw bedrijf én dat het personeel er netjes bijloopt.

Wanneer alle details kloppen straal je als bedrijf professionaliteit uit, zodat je de erkenning krijgt die je verdient. We gaan daarom graag met je om tafel om de mogelijkheden te bespreken in onze eigen, verzorgde showroom. Wat je ook zoekt: we regelen het voor je.

 

R

Spoedlevering mogelijk

R

Bedrukken met logo

R

Ruim assortiment

R

Persoonlijk advies

Westlandse mentaliteit

Westlandse mentaliteit

We zijn trots op onze Westlandse mentaliteit. Dit houdt in dat we doen wat we zeggen en dat we vooral zorgen dat jouw bestelling goed geregeld wordt. Zonder fratsen.

 

  • We adviseren alleen producten die bij jouw bedrijf passen
  • We zorgen dat het goedkomt, ook bij spoed
  • We leveren de beste kwaliteit voor jouw budget
  • We denken met je mee in kwalitatieve, betaalbare en verrassende opties

Aangenaam!

We stellen onszelf graag even voor. Wij vinden persoonlijk contact namelijk erg belangrijk en gaan het liefst voor een samenwerking op de lange termijn. We horen graag dan ook graag waar we je mee kunnen helpen!

Hans Koornneef
Directie

E-mail
Hans@koornneef.nl

Telefoon
06-53273179

Mike Linnenbank
Verkoopmedewerker

E-mail
Mike@koornneef.nl

Telefoon
06-53358403

Mariska de Ruiter
Teamleider kerstpakketten

E-mail
Info@koornneef.nl

Telefoon
0174-420383

Martin Dubbeld
Verkoopmedewerker

E-mail
Martin@koornneef.nl

Telefoon
06-45601236

                                                                        

 

Nelie van Duffelen
Administratief medewerkster

E-mail
Nelie@koornneef.nl

Telefoon
0174-420383

Frans Meurs
Verkoopadviseur sportkleding

E-mail
Frans@zw-sports.nl

Telefoon
0174-420383


                                                                        

 


                                                                        

 

We denken graag mee

Laat ons vooral weten wat je zoekt, zodat we je kunnen adviseren over de best passende producten. Bel of mail ons of plan een (online) afspraak in onze showroom. Tot snel!