Koornneef

Voor een professionele uitstraling

Welkom bij Koornneef

Sinds 1996 zijn wij gespecialiseerd in kerstpakketten, relatiegeschenken en bedrijfskleding, met als doel te zorgen dat jouw medewerkers tevreden zijn met hun kerstpakket, dat jouw relatiegeschenken bij jouw bedrijf passen en dat je personeel er representatief uitziet. Sinds september 2021 hebben we ZW-Sports uit Wateringen overgenomen, wat ons sportassortiment heeft uitgebreid.

Wanneer alle details kloppen straal je als bedrijf professionaliteit uit, zodat je de erkenning krijgt die je verdient. We gaan daarom graag met je om tafel om de mogelijkheden te bespreken in onze eigen, verzorgde showroom. Wat je ook zoekt: we regelen het voor je.

 

R

Spoedlevering mogelijk

R

Bedrukken met logo

R

Ruim assortiment

R

Persoonlijk advies

Westlandse mentaliteit

Westlandse mentaliteit

We zijn trots op onze Westlandse mentaliteit. Dit houdt in dat we doen wat we zeggen en dat we vooral zorgen dat jouw bestelling goed geregeld wordt. Zonder fratsen.

 

  • We adviseren alleen producten die bij jouw bedrijf passen
  • We zorgen dat het goedkomt, ook bij spoed
  • We leveren de beste kwaliteit voor jouw budget
  • We denken met je mee in kwalitatieve, betaalbare en verrassende opties

Aangenaam!

We stellen onszelf graag even voor. Wij vinden persoonlijk contact namelijk erg belangrijk en gaan het liefst voor een samenwerking op de lange termijn. We horen graag dan ook graag waar we je mee kunnen helpen!

Hans Koornneef
Directie

E-mail
Hans@koornneef.nl

Telefoon
06-53273179

Mariska Koornneef
Accountmanager

E-mail
mariska@koornneef.nl

Telefoon
0174-420383

Mandy Buying
Accountmanager

E-mail
mandy@koornneef.nl

Telefoon
06-53358403

Wouter Lagraauw

Accountmanager 

E-mail
Wouter@koornneef.nl

Telefoon
06-26249123

                                                                        

 

Nelie van Duffelen
Administratief medewerkster

E-mail
Nelie@koornneef.nl

Telefoon
0174-420383

Boy Heijde
Accountmanager

E-mail
Boy@koornneef.nl

Telefoon
06-82095655


                                                                        

 

Martin Dubbeld
Verkoopmedewerker

E-mail
Martin@koornneef.nl

Telefoon
06-45601236


                                                                        

 

We denken graag mee

Laat ons vooral weten wat je zoekt, zodat we je kunnen adviseren over de best passende producten. Bel of mail ons of plan een (online) afspraak in onze showroom. Tot snel!